طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

با روشهای جدید ثروت خودم را افزایش دادم

کد خبر: 9649
زمان انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

زیره سبز کوهی

زیره سبز دانه ای معطر است که به صورت پرورشی و هم خود رو وجود دارد پودر زیره سبز کوهی برای لاغری در نتایج بسیار خوبی به دست آورده است و افراد زیادی هستند که با پودر زیره سبز توانسته اند به وزن ایده آل خود برسند و این پودر چربی سوزی بسیار بالایی دارد.

پودر زیره سبز در ادویه کاری استفاده می شود و نقش مهمی در آن ایجاد می کند. پودر زیره سبز را برای لاغری شکم می توانید با ماست ترکیب کنید و قبل از غذا میل کنید و خواهید دید که تاثیر شگفت انگیزی دارد. زیره سبز به کاهش تجمع چربی بسیار کمک می کند.

استفاده از پودر زیره سبز باعث کاهش مشکلات گوارشی می شود و هضم غذا را بسیار راحت می کند. روش های زیادی برای به شما برای لاغری با پودر زیره سبز ارائه می دهد که بسیار کارگشا و مفید است پودر زیره سبز یک گیاه دارویی مقوی و در حین حال خوش عطر است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

زیره سبز مشهد

زیره سبز مشهد یک محصولی ارگانیک بومی خاورمیانه بوده و در هند، شمال آفریقا و مدیترانه است. من خوانده ام که اولین کاربردهای آن در دره نیل در مصر باستان بوده است. با این تفاصیر، به احتمال زیاد می توانید زیره را در باغ خود در خانه پرورش دهید. اگر در یک منطقه یا فصل سرد زندگی می کنید، ممکن است مجبور شوید دانه های خود را در داخل خانه کشت کنید تا زمانی که دمای هوای بیرون گرم شود.

زیره آفتاب را دوست دارد و شما باید دانه ها یا بذرهای خود را در جای آفتابی بکارید، شما باید دانه های زیره را دسته ای بکارید زیرا برای تولید مقدار دانه ای که ممکن است در یک سال استفاده کنید نیاز به یک دسته گیاه است.

با روشهای جدید ثروت خودم را افزایش دادم

زیره سبز صادراتی

بیشتر کاشت و برداشت محصول زیره سبز صادراتی در استان کرمان و شهر بافت صورت می گیرد که مرغوب ترین زیره را به صورت خودرویی در اختیار مردم قرار می دهد این نوع زیره سبز دانه حجیم و رنگ سبز روشنی دارد که نسبت به زیره سیاه عطر کمتری دارد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

جالب است بدانیم که عطر و روغن زیره های عربی ایرانی و هندی باهم متفاوت است و موقعیت جغرافیایی هرجای دنیا باهم تفاوت دارد زیره سبز ایرانی به نسبت زیره های کشورهای همسایه دارای حساسیت کمتری است.

به طور کل زیره ها غیر سمی و آلرژی زا نیستند اما ممکن است در برخی افراد حساسیت های مزمنی ایحاد کند زیره سبز به دلیل خواص فراوانی که دارد مورد توجه متخصصین قرار گرفته تا پژوهش های علمی پزشکی را برای استفاده از آنتی اکسیدان ها موجود در آن مورد استفاده قرار دهند.

با روشهای جدید ثروت خودم را افزایش دادم

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری