طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

حضور ذوب آهن اصفهان در ششمین نمایشگاه اختصاصی ایران در تاجیکستان

کد خبر: 1133
زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه که تا روز سه شنبه ۱۰ اسفند ماه مطابق با ۲۴ الی ۲۷ فوریه ۲۰۲۲در محل کاخ بربد در حال برگزاری است با برپایی غرفه و نمایش محصولات تولیدی خود حضوری فعال دارد.

در روز آغازین این نمایشگاه، محمد تقی صابری سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، جمشید جمعه خان وزیر صنعت تاجیکستان و یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان با دستاوردهای تولیدی و محصولات صادراتی ذوب آهن اصفهان آشنا شدند.

جمشید جمعه خان زاده وزیر صنعت تاجیکستان در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان ضمن آشنایی با نمونه محصولات فولادی ذوب آهن اصفهان گفت: تولیدات صادراتی ذوب آهن اصفهان از دیرباز برای کشور ما از اهمیت خاصی برخوردار بوده و من از تمام سازمان ها، مقامات و متخصصان کشورمان درخواست و دعوت کرده ام که طی روزهای برگزاری نمایشگاه از موفقیت ها و تجربیات فوق العاده ذوب آهن اصفهان بازدید و استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

استاندار خراسان رضوی نیز در این بازدید با اشاره به روابط اقتصادی ۳۰ ساله ایران و تاجیکستان گفت: در این نمایشگاه، ذوب آهن اصفهان و ۸۰ شرکت بزرگ ایرانی از ۹ استان کشور حضور دارند.
وی ذوب آهن اصفهان را در زمینه تولید و صادرات محصولات فولادی، شرکتی موفق معرفی کرد و درخواست نمود که این شرکت از ظرفیت ها و بازار موجود استفاده های لازم را داشته باشد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری