طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پرداخت ۵۰ درصد مطالبات سازندگان قطعات محصولات سایپا

کد خبر: 1567
زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، مهرداد معلمان با تاکید بر اینکه پرداخت مطالبات قطعه سازان از سه طریق شبکه بانکی، تأمین اوراق گام وگواهی اعتبار مولد، پیگیری می‌شود، تصریح کرد: راهکارهای دیگری نیز دنبال خواهد شد تا منابع مالی جهت پرداخت به قطعه سازان به نحو مطلوب‌تری انجام شود.

وی با اعلام اینکه تاکنون ۴۰ تا ۵۰ درصد مطالبات سازندگان قطعات محصولات سایپا پرداخت شده است، گفت: تا پایان سال پرداخت صددرصد ۱۲۰ روزه سازندگان کوچک و بیش از ۹۰ درصد ۱۲۰ روزه سازندگان بزرگ محقق خواهد شد.

سرپرست شرکت سازه گستر سایپا افزود: با نگاه عدالت محوری که در نظام پرداخت شکل گرفته، نوید این را خواهیم داد که ضمن حفظ جریان استمرار تولید رویکرد حمایتی در شرکت‌های قطعه ساز و زنجیره تأمین با هدف حفظ اشتغال مولد نیز تقویت شود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی با اشاره به اینکه تیمی از حوزه‌های مالی، برنامه ریزی و تأمین شکل گرفته است تا پرداخت مطالبات قطعه سازان عدالت محور باشد، افزود: امیدواریم تا پایان سال بخش عمده‌ای از مطالبات قطعه سازان به خصوص شرکت‌های کوچک‌تر که نقش مهمی در تولید دارند را پرداخت کنیم و با تعامل خوب و همکاری اثربخشی که با بانک‌ها شکل گرفته، پرداخت به قطعه سازان بزرگ‌تر انجام شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری