طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پیگیری مشکلات صنایع و شهرک‌های صنعتی استان اردبیل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کد خبر: 4842
زمان انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صمت، علی رسولیان در این بازدید از نزدیک در جریان مهمترین ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و همچنین مسائل و مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت و برای رفع برخی موانع دستورات لازم را صادر کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین در نشست بررسی مشکلات صنایع و شهرک صنعتی شهرستان کوثر در محل فرمانداری این شهرستان شرکت کرد.

رسولیان، در این نشست که جمعی از فعالان اقتصادی و همچنین کشاورزان شهرستان کوثر حضور داشتند برای حل و فصل مشکلات معارضین فاز توسعه شهرک صنعتی کوثر قول پیگیری و همکاری‌های لازم را داد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

در این زمینه مقرر شد جلسات کارشناسی و تخصصی در سریع‌ترین زمان ممکن با حضور مدیر حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معارضین، مسئولین استانی و شهرستانی برای پیگیری هرچه سریع‌تر این موضوع تا حصول نتیجه نهایی تشکیل شود.

گفتنی است که معاون وزیر صمت و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران امروز پنجشنبه همچنین از فازهای توسعه و پروژه‌های زیرساختی شهرک صنعتی اردبیل ۲ بازدید به عمل آورد و در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور فعالان اقتصادی و صنعتگران استان اردبیل شرکت کرد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری