طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

رکورد خروج خودرو از «ادارات تحویل گروه سایپا» شکسته شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کد خبر: 5393
زمان انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، رضا اشجعی اظهار کرد: گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل در ارسال و تحویل خودروهای تخصیص یافته دارای پلاک انتظامی به مشتریان بر اساس برنامه ریزی مناسب، موفق به شکستن رکورد خروج خودرو از ادارات تحویل پس از دو سال به تعداد ۴۴ هزار دستگاه طی شهریور ماه سال ۱۴۰۱ شد. با توجه به افزایش تولید در ماه‌های گذشته و با برنامه ریزی های صورت گرفته، ارسال به موقع و همچنین افزایش ظرفیت خروج و تحویل خودروها به مشتریان در دستور کار قرار گرفته است.

اشجعی با بیان اینکه علاوه بر ارسال خودروها به نمایندگی‌های سراسر کشور، طرح افزایش ظرفیت تحویل خودرو به صورت حضوری نیز در دستور کار قرار گرفته و بر همین اساس مراکز تحویل حضوری مشتریان در تمامی سایت‌های تولیدی (سایپا، سایپا سیتروئن، زامیاد و پارس خودرو) در طول ایام هفته آماده پذیرش و ارائه خدمات به مشتریان حضوری هستند.

وی افزود: مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند در صورت تمایل با هماهنگی نمایندگی محل ثبت نام خود، ضمن اطلاع از محل خودرو و همچنین تخصیص و تحویل پلاک از سوی پلیس راهور ناجا با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر نسبت به مراجعه و تحویل حضوری خودروها اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مدیر توزیع محصولات گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در طرح یاد شده، هزینه حمل خودرو متناسب با محل شهر ثبت نام مشتری و مطابق ضوابط شرکت سایپا، پس از تحویل خودرو محاسبه و به حساب ثبت نام کننده خودرو مسترد می‌شود.

شایان ذکر است، در شهریور ماه سال جاری علاوه بر ثبت رکورد خروج خودرو، بیشترین تعداد خودرو تحویل حضوری از ابتدای شروع این طرح به میزان ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه نیز به مشتریان از طریق مراکز تحویل حضوری در گروه انجام شده است.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری