طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
در سفر مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس به شهرستان سپیدان اعلام شد

تکمیل زیرساخت های شهرک های صنعتی سپدان با اجرای ۱۲پروژه زیرساختی در دو سال اخیر /شهرک صنعتی سپیدان ۳به شبکه سراسری گاز متصل می شود

در سفر مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس به شهرستان سپیدان ،مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی سپیدان بررسی و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.
کد خبر: مریم شمالیان
زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵ بعد از ظهر -
هاشمی شرکت شهرک صنعتی فارس

به گزارش طلوع اقتصاد، در سفر مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس به شهرستان سپیدان ،مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی سپیدان بررسی و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در این برنامه باحضور در جلسه بررسی و رفع مشکلات شهرک های صنعتی سپیدان که با حضور فرماندار ،برخی مسولان شهرستان و نیز صنعتگران و سرمایه گذاران برگزارشد ،به بررسی مسائل ومشکلات پرداخت و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.
رفع مشکلات طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی سپیدان ۳ وتکمیل زیرساخت های این شهرک صنعتی ،بررسی راهکارهای رفع مشکلات طرح انتقال برق به شهرک صنعتی همایجان و رفع مشکلات تامین برق واحد تولیدی مخازن پلی اتیلن و پیگیری و رفع مشکلات تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی همایجان سپیدان از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود که درخصوص آنها تصمیم گیری شد.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در این جلسه گفت: در شهرستان سپیدان تعداد سه شهرک صنعتی دولتی و دو شهرک صنعتی غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند که این شهرک ها بستر مناسبی برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار فراهم کرده اند.
هاشمی با بیان اینکه ۱۲۰ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی دولتی شهرستان منعقد شده است گفت:در قالب این قراردادها ۴۸هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است.
وی تصریح کرد: تاکنون ۵۱ واحدصنعتی با اشتغال افزون بر ۹۰۰نفر نیز به مرحله بهره برداری رسیده است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس افزود :در شهرک های صنعتی همایجان،سپیدان۳و شهیدجاویدی ظرفیت استقرار ۱۹۹واحد با پیش بینی اشتغال ۱۸۰۰نفر فراهم شده است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس با بیان اینکه در دوسال گذشته بیش از ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل زیرساخت ها در شهرک های صنعتی سپیدان هزینه شده است گفت: در این زمینه در این مدت ۱۲ طرح عمرانی و زیرساختی اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه در این مدت ۷پروژه در شهرک صنعتی سپیدان ۳ اجرایی شده گفت:طرح های روسازی ،آسفالت ،جدول گذاری ،آسفالت خیابان ها و جاده اصلی،احداث مخزن هوایی ،احدلث شبکه روشنایی به پایان رسیده و وطرح های تکمیل شبکه فشار متوسط داخلی برق با پیشرفت ۴۰درصد و و اتصال شهرک صنعتی به شبکه سراسری گاز با پیشرفت فیزیکی ۲۰درصد نیز در مرحله انجام است .
هاشمی همچنین از اجرای ۵پروژه در دوسال اخیر در شهرک صنعتی همایجان سپیدان نیز خبر داد و گفت:طرح های برق رسانی به واحد سردخانه ای و پروژه های جدول گذاری ،زیرسازی و روسازی و آسفالت توپکا و احداث ایستگاه پمپاژ و شبکه برگشت پساب فاضلاب به پایان رسیده و طرح برق رسانی به مخزن اب نیز با پیشرفت ۸۰درصدی در مراحل پایانی قراردارد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *