طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های فارس:

یکی از شهربازی‌های شیراز پس از ۴ سال بازگشایی شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های فارس از بازگشایی مجدد یک شهربازی پس از چهار سال تعطیلی، طی روزهای آینده خبر داد.
کد خبر: مریم شمالیان
زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷ بعد از ظهر -
شهر بازی

به گزارش طلوع اقتصاد، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های فارس از بازگشایی مجدد یک شهربازی پس از چهار سال تعطیلی، طی روزهای آینده خبر داد.

سیدعلی سیدنصیری بیان کرد: این شهربازی مستقر در ارتفاعات شمال شهر شیراز و در کنار دروازه قرآن، به دلایلی از چهار سال قبل، تعطیل شد و اکنون با تلاش دستگاه‌های مسئول، در آستانه بازگشایی قرار دارد.

سیدنصیری ادامه داد: این شهربازی برای شهروندان شیرازی و گردشگرانی که به این شهر سفر کرده‌اند؛ خاطرات نوستالژیکی دارد و به عنوان یک مکان مفرح برای کودکان و خانواده‌ها، محسوب می‌شده است.

وی این پارک قدیمی و بزرگ در شیراز را واجد ویژگی‌های ممتازی دانست و با یادآوری اینکه محور این مرکز تفریحی خانواده است، گفت: این شهربازی مهرماه امسال بازگشایی می‌شود و در اختیار خانواده‌ها قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

شیراز، به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری و یک کلانشهر کشور، به دلیل تعطیلی دو شهربازی قدیمی، طی سال‌های اخیر فاقد مکان مناسب و استاندارد و با دسترسی مناسب برای بازی و تفریح کودکان و خانواده‌ها بوده است.

در سال‌های گذشته، دو شهربازی این شهر، یکی پس از دیگری تعطیل و شهروندان شیرازی و مسافرانی که به این شهر سفر می‌کنند، از مزیت وجود یک مرکز تفریحی و گردشگری مناسب خانواده محروم شدند.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *