طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
سرپرست شهرداری صدرا:

اتوبوس‌های خریداری شده شهرداری صدرا وارد چرخه حمل و نقل می‌شود

مهندس امین عباسی سرپرست شهرداری صدرا از خرید 9 دستگاه اتوبوس درون شهری جدید توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر خبر داد و گفت: در راستای بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی 9 دستگاه اتوبوس جدید با اعتباری بالغ بر 460 میلیارد ریال از سوی شهرداری خریداری شده که به زودی وارد چرخه خدمات رسانی می شوند.
کد خبر: مریم شمالیان
زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹ بعد از ظهر -
امین عباسی، سرپرست شهرداری صدرا

به گزارش طلوع اقتصاد، مهندس امین عباسی، سرپرست شهرداری صدرا از خرید ۹ دستگاه اتوبوس درون شهری جدید توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر خبر داد و گفت: در راستای بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ۹ دستگاه اتوبوس جدید با اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری خریداری شده که به زودی وارد چرخه خدمات رسانی می شوند.

وی با بیان اینکه بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی همواره یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری و شورا به شمار می رود، اظهار کرد: مطمئنا با ورود این اتوبوس ها بخشی از مشکلات و دغدغه ها در حوزه حمل و نقل مرتفع می شود.

سرپرست شهرداری صدرا با اشاره به بخشی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه، تصریح کرد: طی سالهای اخیر تلاش های زیادی برای سامان دهی و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی صورت داده ایم که این روند ادامه خواهد داشت و همه تلاشمان را به منظور بهبود وضعیت خدمات رسانی و ایجاد رضایتمندی شهروندان در این حوزه معطوف نموده ایم.

 

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *