طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
حمایت دامداران فارس از 365 کودک یتیم

واگذاری فاز اول اسناد مالکیت به دامداران استان فارس

رییس کل دادگستری استان فارس گفت: به شکرانه واگذاری سند مالکیت به دامداران استان، این عزیزان حمایت از 365 کودک یتیم را عهده دار شوند.
کد خبر: 58811
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲ بعد از ظهر -
حمایت دامداران از ایتام

به گزارش طلوع اقتصاد، رییس کل دادگستری استان فارس گفت: به شکرانه واگذاری سند مالکیت به دامداران استان، این عزیزان حمایت از ۳۶۵ کودک یتیم را عهده دار شوند.

آیین واگذاری فاز اول اسناد مالکیت دامداری های سهامدار تعاونی های شیراز با حضور رییس کل دادگستری، مدیرکل ثبت اسناد و املاک، مدیرکل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) جنوب کشور و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان فارس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی، مدیرکل دادگستری استان فارس ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: با همت کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل ثبت اسناد و املاک معضل ۳۰ ساله اتحادیه دامداران استان از پیش پای ۳۶۵ دامدار تولید کننده گوشت قرمز جنوب کشور حل شد. او با بیان اینکه این اتفاقات خوب از برکات نظام و مسئولین خدوم است؛ افزود: دامداران استان تا پیش از دریافت سند مالکیت زمین های خود نمی توانستند از تسهیلات استفاده کنند و این مهم باعث رونق تولید استان نیز می شود. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین موسوی ابراز داشت به پاسداشت خدمتی که ادارات مربوطه انجام دادند و به شکرانه این مهم، دامدارانی که در این جلسه حضور داشتند هر کدام یک یتیم و ترجیحا سادات را تحت پوشش خود بگیرند تا ۳۶۵ یتیم از این کار خوب بهره مند شوند.

رییس کل دادگستری استان در پایان سخنان خود از مردم فارس جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و انتخابات پیش رو دعوت کرد و گفت: حضور حداکثری مردم باعث اقتدار نظام ما می شود. مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان فارس ضمن تبریک ایام الله ۲۲ بهمن اضافه کرد: امروز شاهد واگذاری اسناد مالکیت اعضای تعاونی های شیراز هستیم که حاصل تلاش مجموعه امداد امام و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان است. او ادامه داد: مقرر است اسناد مالکیت ۳۶۵ دامدار در بازه زمانی کوتاه مدت، بخشی تا ۱۴ اسفند امسال و بخش دیگری تا ۳ ماه آینده تکمیل و به این عزیزان تقدیم شود. شایان ذکر است دامداران استان فارس در زمینهایی فعالیت می کردند که متعلق به مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس بود و هم اینک با همت دستگاه های اجرایی مربوطه این زمینها دارای سند و به دامداران تقدیم شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *