طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

روشنایی‌ مازاد برخی اماکن تهران شناسایی و اصلاح شد

کد خبر: 21870
زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار به نقل از وزارت نیرو، کامبیز ناظریان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح‌های دوست‌دار انرژی و مدیریت سبز و به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع ملی، طی هماهنگی‌های انجام شده با شهرداری، سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران، مقرر شد وضعیت روشنایی داخلی بوستان‌های شهری، بازبینی و مصارف مازاد اصلاح شود.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از این فرآیند به پایان رسیده و اصلاح روشنایی بوستان‌های باقی مانده نیز به زودی به پایان خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ افزود: مدیریت مصرف انرژی در شرایط امروز، دیگر موضوعی وابسته به زمان و مکان خاص نیست و ضروریست در راستای مشارکت در جلوگیری از تغییرات اقلیمی، تمامی دستگاه‌های مسئول تلاش خود را در جلوگیری از استفاده بی‌رویه از اشکال مختلف انرژی به کار گیرند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی خاطرنشان کرد: شهرداری تهران و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در حوزه‌های مختلف همکاری‌های گسترده‌ای با یکدیگر دارند و اصلاح روشنایی بوستان‌های شهری نیز در همین راستا و با همکاری مناسب هر دو سازمان به مرحله اجرا درآمده است.

ناظریان با تاکید بر اینکه در اجرای این طرح، حفظ روشنایی استاندارد و امنیت شهروندان در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: در اجرای این طرح، ویژگی‌های خاص هر بوستان با هدف حفظ امنیت شهروندان در نظر گرفته شده و همچنین بر اساس توافق انجام شده مقرر شده است از نورپردازی تزیینی ساختمان‌های اداری و بوستان‌ها خودداری شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری