طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

زمینه سازی همکاری بلندمدت ایران و فنلاند در صنعت آب

کد خبر: 22006
زمان انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار، کاری کاهیلوتو در جریان حضور و بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران، با اشاره به اینکه فنلاند در زمینه دانش مرتبط با آب در شرایط مطلوبی قرار دارد، گفت: چنانچه محل بحث درباره برقراری تعامل و همکاری بین دو کشور ایران و فنلاند در زمینه انرژی و آب باشد می‌توانم بگویم که زمینه‌های همکاری در این‌باره در بلندمدت فراهم است.

سفیر فنلاند در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تاثیر تحریم‌ها بر روند همکاری‌های دو کشور، افزود: در چنین شرایطی می‌توان امیدوار بود شرکت‌های فنلاندی در یک افق بلندمدت به لحاظ ارائه دانش و فروش محصولات در زمینه آب و انرژی بازار خوبی در ایران داشته باشند.

وی در واکنش به فعالیت و پتانسیل شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان عرصه آب و انرژی در ایران، اظهار کرد: علاقه‌مند هستم درباره ظرفیت‌ها و پتانسیل شرکت‌های استارتاپی و دانش‌بنیان ایران به خصوص در زمینه آب، کشاورزی و مدیریت منابع، اطلاعات بیشتری کسب کنم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

کاهیلوتو یادآور شد: به طور کلی فنلاند در زمینه آب، فاضلاب و جمع آوری آب‌های سطحی از دانش خوبی برخوردار است و معتقدم در بلندمدت می‌توان ارتباطات مطلوب و مثبتی را با ایران در این زمینه برقرار کرد و باید این ارتباطات حفظ شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری