طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

ایران پلاست رویدادی مهم برای فعالان صنعت پلیمر است

کد خبر: 39819
زمان انتشار: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۶ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش بازار، محمد صباغی مدیر عامل شرکت اطلس ماشین با ۳۲ سال سابقه صنعتی در حوزه ماشین سازی صنعت پلیمر، ضمن قدردانی از تلاش مجریان برگزاری نمایشگاه ایران پلاست گفت: نمایشگاه ایران پلاست دارای مزایای بسیار زیادی بوده و بدون تردید یک رویداد جذاب برای فعالان صنعت است،

مدیر عامل شرکت اطلس ماشین که در همه دوره های ایران پلاست حضور داشته است، درباره بازخورد حضور در این رویداد، گفت: با وجود همه مشکلات، نمی توان منکر آثار مثبت این رویداد مهم صنعت پلیمر شد. شرکت در نمایشگاه موجب رشد فروش در بازارهای داخلی و همچنین ارتباط با مشتریان خارجی به ویژه ۲ کشور عراق و افغانستان شده است.

شرکت اطلس ماشین تولیدکننده و واردکننده ماشین آلات صنعت پلاستیک و پلیمر است که در سال ۱۳۷۰ در شهر مشهد کار خود را آغاز و از سال ۱۳۸۸ با افتتاح شعبه آن در تهران، فعالیت خود را توسعه داد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

صباغی پیشهاد داد: اگر برنامه و جانمایی غرفه ها از چند ماه پیش تعیین شود فرصت برای تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتری برای غرفه گذاران مهیا می شود. نمایشگاه ایران پلاست یک رویداد بسیار مطرح در دنیا و همچنین خاورمیانه است و ما انتظار داریم تا هر دوره بهتر از قبل برگزار شود.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست با رویکرد توسعه تکمیل زنجیره ارزش، حمایت از تولید ملی و رونق ساخت داخل از ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری