طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

همکاری میان ۳ مجموعه بزرگ پارس جنوبی در مسیر شکوفایی تولید

کد خبر: 4796
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سخاوت اسدی با تبریک بیست و چهارمین سالروز تأسیس مجتمع گاز پارس جنوبی و استقبال از برگزاری نشستی مشترک با شرکت‌های نفت و گاز پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی ابراز امیدواری کرد با تشکیل کارگروه‌های مشترک و برگزاری چنین نشست‌هایی، ‌ریل‌گذاری مطلوبی برای آینده تولید و فرآورش گاز و محصولات جانبی در این مجتمع انجام شود.

وی افزود: یکی از برنامه‌های شاخص سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ابتدا، ایجاد فضای همکاری و همدلی میان سه مجموعه مهم منطقه (سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، مجتمع گاز پارس جنوبی و نفت و گاز پارس) بوده و مسیر را برای تولید پایدار گاز و محصولات جانبی اکنون هموار شده است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تأکید کرد: اولویت نخست تولید پایدار گاز است، مدیران و کارکنان هر سه مجموعه پارس جنوبی برای رفاه و آسایش هموطنان به‌منظور ورود به فصل سرد سال آمادگی کامل دارند.

اسدی گفت: امید داریم این نشست‌ها در سطح بیان مسائل مهم و کلیدی فنی و غیرفنی در میان مدیران این دو شرکت (مجتمع گاز پارس جنوبی و نفت و گاز پارس) در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن حل و فصل و افق روشن به‌سمت شکوفایی اقتصاد کشور پدیدار شود.

وی تصریح کرد: همه ما در هرکجا که مسئولیتی داریم باید بدانیم خدمت‌گزار مردم هستیم و باید تمام فکر و تلاش خود را در مسیر رفاه و آسایش مردم به‌کار گیریم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری