طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

شتاب‌بخشی به اجرای پروژه‌های گازرسانی همدان

کد خبر: 5327
زمان انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا، محمدصادق محبی‌نظر در حاشیه بازدید از پروژه‌های فعال گازرسانی پراکنده و صنایع استان همدان گفت: شتاب‌گیری اجرای پروژه‌های گازرسانی در استان همدان از اولویت‌های امسال ماست.

وی افزود: ایمنی و رعایت استانداردهای اجرا و بازرسی از اصول مهم مجموعه شرکت ملی گاز است و رعایت شعار «اول ایمنی بعد کار» که باید سرلوحه فعالیت‌های جاری شرکت باشد و ایمنی ضمن اجرا، فرهنگ‌سازی شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان تصریح کرد: همکاری‌های بسیار خوبی با استاندار و فرمانداران استان وجود دارد که از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در مانع‌زدایی و تسریع در پروژه‌ها بهره‌مند شدیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

محبی‌نظر اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۶ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع در استان اجرایی شده که نسبت به سال‌های گذشته از رشد خوبی برخوردار است و از شتاب‌گیری اجرای طرح‌ها حکایت دارد.

وی یادآور شد: همچنان که در گازرسانی به شهرها و روستاها پیشتاز بودیم، باید در گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی مصوبه شورای اقتصاد نیز نخستین باشیم و اقدام آینده شرکت گاز استان همدان، ارتقای کیفی خدمات است.

شتاب‌بخشی به اجرای پروژه‌های گازرسانی همدان

براساس این گزارش، حسین سیاری، رئیس حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران هم در نشستی، عملکرد شرکت گاز استان همدان در انضباط مالی، تسریع در تسویه‌حساب پیمان‌های معوق و دیگر اقدام‌های اصلاحی از سوی این شرکت را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امید است این شرکت امسال نیز با اهتمام بر انضباط مالی، در پایان سال، عملکرد مطلوبی را به مجمع عمومی ارائه کند.

وی ادامه داد: واحد حسابرسی داخلی همواره نقش پشتیبان و هدایتگر را برای شرکت‌های اصلی و فرعی دارد و در صورت بروز انحراف از عملکرد، با گزارش‌دهی به‌موقع و ارایه راهکارهای اصلی، سعی در اصلاح آن دارد.

رئیس حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: فرآیند حسابرسی داخلی ناظر بر همه فعالیت‌های شرکت است و با بررسی عملکرد و مستندات، گزارش مورد نظر را آماده‌سازی می‌کند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری