طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

هیچ مشکلی در تأمین اعتبار پروژه‌های گاز سیستان و بلوچستان نیست

کد خبر: 7802
زمان انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرنگار اعزامی شانا به سیستان و بلوچستان، مجید چگنی صبح امروز (جمعه، ۱۳ آبان‌ماه) در روز دوم سفر به این استان با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان این شرکت حضور یافت و در سخنانی گفت: شرکت ملی گاز ایران، شرکتی عملیاتی است و شبانه‌روز ندارد، خدمت ما همواره جاری و ساری است و باید پایدار باشد و امکان قطعی آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه صنعت گاز همواره در حال اجرای عملیات است، افزود: همیشه بایدآماده خدمت بلشیم تا هرلحظه و در هر مکان مسئولیت‌های خود را انجام دهیم و با شناختی که از شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان دارم این موضوع انکارناپذیر است.

معاون وزیر نفت در امور گاز با تاکید بر حمایت همه‌جانبه از نیروهای بومی منطقه برای جذب و آموزش، اظهار کرد: متاسفانه این استان در حوزه گازرسانی نسبت به میانگین کشوری عقب‌تر است و برای پیشبرد پروژه‌ها باید دیگر ارکان سازمانی شرکت هم توسعه یابند که متاسفانه در سال‌های گذشته به خوبی انجام نشده است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

چگنی تاکید کرد: پیشبرد این امور در این استان اولویت ماست و باید زودتر انجام شود و ما هم پیگیر مسائل هستیم، از سویی در بحث تامین اعتبار برای سیستان و بلوچستان هیچ مشکلی نیست.

براساس این گزارش، محمدرضا میرشکاری، مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان هم در این نشست گزارشی از تازه‌ترین عملکرد این مجموعه ارائه کرد و مدیران و کارکنان این شرکت نیز به بیان برخی مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری