طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

امضای تفاهم‌نامه ۲ شرکت گاز استانی با آموزش و پرورش

کد خبر: 8660
زمان انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدصادق محبی‌نظر، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان، ضمن قدردانی از نگاه مثبت مجموعه آموزش و پرورش به مقوله‌ی فرهنگ‌سازی مصرف گاز، گفت: امیدواریم در فصل سرد سال سطح همکاری‌ها با این مجموعه، ارتقا یابد.

وی افزود: با همکاری فی‌مابین می‌توانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم و روزبه‌روز شاهد کاهش حوادث ناشی از رعایت نکردن نکات ایمنی باشیم و از سویی بتوانیم امکان صرفه‌جویی حداکثری در مصرف گاز را به‌عنوان یک ثروت ملی فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان اظهار کرد: آنچه برای این شرکت در کنار توسعه گازرسانی و خدمات‌رسانی اهمیت دارد، آگاهی‌بخشی به مشترکان در زمینه صرفه‌جویی در مصرف گاز، همچنین کاهش صدمات و خطرهای احتمالی ناشی از رعایت نکردن نکات ایمنی است و امیدواریم با حضور کارشناسان شرکت گاز در مدارس و به‌ویژه در حاشیه شهرها، شاهد کاهش حوادث باشیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

محمدرضا سمیعی، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی هم در این باره گفت: براساس این تفاهم‌نامه، شرکت گاز استان مرکزی متعهد می‌شود با اعزام کارشناسان خود نسبت به آموزش دانش‌آموزان برای استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی اقدام کند و دانش‌آموزان در مدارس استان مرکزی به‌عنوان همیاران و سفیران شرکت گاز، این فرهنگ را در خانواده‌های خود نهادینه می‌کنند.

وی تأکید کرد: این امر سبب می‌شود افزون بر مصرف بهینه این نعمت خدادادی، شاهد اتفاق‌های ناگوار ناشی از استفاده ناایمن از گاز طبیعی در  استان نباشیم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری