طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تزریق بیش از ۱۰۵ هزار دوز واکسن کرونا از سوی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران

کد خبر: 4574
زمان انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، بر اساس آمار یک ساله واحد بهداشت محیط این مرکز  ۱۱ هزار و ۵۹ دوز واکسن کرونا در بیمارستان نفت تهران و ۹۴ هزار و ۲۲۴ دوز در پایگاه واکسیناسیون باشگاه فرهنگی ورزشی تهرانسر به کارکنان و عموم مردم تزریق شده است.

بر پایه این گزارش، تعداد ثبت سیستمی موارد بیماری کووید ۱۹ در سامانه‌های وزرات بهداشت و طرح شهید سلیمانی از اواسط سال ۱۴۰۰ تاکنون به ۶ هزار و ۳۱۰ مورد رسید.

همچنین تکمیل فرآیند واکسیناسیون تمامی کارکنان و خانواده‌های تحت پوشش مطابق با دستورعمل‌های ستاد ملی کرونا و اجرای سایر پروتکل‌های بهداشتی علیه بیماری کرونا و صدور یک هزار و ۵۳۳ کارت تندرستی برای کارکنان از اقدام‌های قابل توجه همکاران واحد بهداشت محیط در بیمارستان نفت تهران است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بررسی فعالیت‌های انجام‌شده در واحد بهداشت محیط نشان می‌دهد در ۱۱ ماه گذشته، کارشناسان این واحد ۱۱ هزار و ۹۸۲  مورد بازدید تخصصی بهداشتی از بیمارستان و مراکز درمانی و ۴ هزار و ۵۵۴ مورد بازدید تخصصی بهداشتی از ادارات تحت پوشش داشته‌اند.

شایان ذکر است ۲۴۹ مورد آزمایش و ۹۵۱ مورد کلر و pH سنجی در فرآیند نمونه‌برداری میکروبی و شیمیایی از آب و پساب بیمارستان نفت تهران انجام شده است.

تکمیل پروژه‌های توسعه اتاقک امحای زباله و نصب دستگاه شماره ۲ امحا از نوع مرطوب برای بیمارستان نفت تهران و پروژه اتصال سیستم فاضلاب درمانگاه آزادی به سیستم جمع‌آوری فاضلاب شهر تهران از دیگر اقدام‌هایی است که در یک سال گذشته در واحد بهداشت محیط انجام شد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری