طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

تلاش برای تدوین نظام‌نامه توسعه مدیریت در صنعت نفت در آینده‌ای نزدیک

کد خبر: 5752
زمان انتشار: ۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرنگار شانا، محسن حقیقتی ظهر امروز (دوشنبه، دوم آبان‌ماه) در نخستین گردهمایی سراسری مدیران و کارشناسان استانداردسازی در صنعت نفت با بیان اینکه نیازهای مدیریتی صنعت باید به‌صورت جامع بررسی و رفع شود، گفت: سامان‌دهی شایستگی‌های مدیریتی در صنعت نفت یکی از دیگر از مواردی است که باید روی آن تمرکز بیشتری انجام شود، از این رو تلاش می‌کنیم هرچه زودتر نظام‌نامه توسعه مدیریت در صنعت نفت را آماده و خدمت مقام عالی وزارت ارائه کنیم.

وی ادامه داد: در نظام‌نامه توسعه مدیریت در صنعت نفت ۱۹ حرفه یا گروه شغلی با سطوح مدیریتی مختلف شناسایی شده است تا بتوانیم به سمت تعیین شایستگی‌های پایه حرکت کنیم.

سرپرست مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت با اشاره به دستور وزیر نفت مبنی بر دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مدیران صنعت نفت از مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت تا سال ۱۴۰۵ گفت: پیش‌فرض اصلی توسعه مدیریت در صنعت نفت توسعه مدیران و منابع انسانی برای جلوگیری از هزینه‌های صنعت است.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

حقیقتی اظهار کرد: در تدوین نظام‌نامه توسعه مدیریت در صنعت نفت برنامه‌ریزی برای جانشینی صاحبان گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای را نهادینه و از سوی دیگر مقدار مشارکت و کارآمدی مدیران صنعت نفت را نیز برای تمدید این گواهینامه لحاظ کرده‌ایم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری