طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

معرفی ۱۷۰۰ نفر برای ارزیابی و عضویت در کمیسیون‌های مناقصات صنعت نفت

کد خبر: 6225
زمان انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا، سیدحسن موسوی افزود: بر اساس ابلاغ وزیر محترم نفت و بر مبنای ماده ۸ «دستورعمل صدور گواهینامه حرفه‌ای برگزاری مناقصات»، ارزیابی هزار و ۶۸۹ عضو کمیسیون مناقصات صنعت نفت شرکت­‌های اصلی، فرعی و تابع به‌زودی انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به بهبود شرایط کرونا و به‌منظور ارزیابی دقیق افراد، ارزیابی معرفی‌شدگان برای عضویت در کمیسیون مناقصات به‌صورت حضوری در زمان مقرر انجام می‌شود.

سرپرست مرکز ارزیابی مدیران صنعت نفت درباره مراحل ارزیابی تصریح کرد: برنامه‌های آموزشی و توسعه‌ای اعضای کمیسیون مناقصات بر اساس ارزیابی اولیه و نیم‌رخ شایستگی تخصصی افراد طراحی و اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

شایان ذکر است ۱۱۷ نفر از مجموع افراد معرفی‌شده، پیش از این موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای شده‌اند که به‌منظور ارتقا و دریافت گواهینامه سطح بالاتر در این ارزیابی شرکت خواهند کرد.

منابع آزمون اولیه شامل منابع مطالعاتی و فیلم‌های آموزشی به‌زودی در تارنمای مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت بارگذاری خواهد شد و اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه، همچنین درباره با زمان و نحوه انجام ارزیابی متقاضیان از طریق این رسانه صورت خواهد گرفت.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری