طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

مسائل و مشکلات بهداشت و درمان صنعت نفت در خارک بررسی شد

کد خبر: 6522
زمان انتشار: ۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در این نشست گفت: جزیره خارک به‌عنوان مرکز ثقل صادرات نفت ایران یکی از مراکز مهم و حیاتی کشور است و با توجه به اینکه فعالیت کارکنان شرکت‌های نفتی به طور معمول به صورت اقماری است و از شهرهای مختلف به این جزیره تردد می‌کنند، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

وی افزود: مسائل بهداشتی و درمانی برای نیروی انسانی این منطقه رکن مهم سازمان محسوب می‌شود و رفع مسائل و مشکلات همکارانی که در شرایط سخت آب‌وهوایی مناطق عملیاتی مشغول به خدمت‌رسانی هستند یکی از ضروریاتی است که باید به شکلی مستمر مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: باید به گونه‌ای فعالیت کنیم که کارکنان و خانواده آنان احساس آسایش و اعتماد داشته باشند و نیازهای بهداشتی و درمانی آنان تأمین شود.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

سیدمهدی هاشمی، مدیرعامل بهداشت و درمان صنعت نفت نیز در این نشست قول مساعد داد که نسبت به رفع کمبودها بیان شده در این نشست و  تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان صنعت نفت جزیره خارک و کمبودهای دارویی، دندانپزشکی، کیت‌های آزمایشگاهی و همچنین تأمین متخصصین و بهره‌برداری از دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان اقدام شود.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری