طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

قدردانی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از وزیر نفت

کد خبر: 7796
زمان انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا، در متن پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری آمده است:

برادر ارجمند، جناب آقای مهندس جواد اوجی

وزیر محترم نفت جمهوری اسلامی ایارن

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

نمود و ظهور پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متاثر از تلاش‌های ماندگار خدمتگزاران میهن عزیزمان و تحقق اهداف و سیاست‌های ابلاغی پدافند غیرعامل و نیز اجرای منویات و فرامین فرمانده معظم کل قوا مندرج در اساسنامه این سازمان در راستای ارتقای مولفه‌های قدرت ملی به‌عنوان بخشی از انتظارات معظم له در موضوع «ایران قوی و پایدار» به‌عنوان کلید واژه مصونیت و رفع تهدیدها از کشور است.

اینک همزمان با آغاز بیستمین سال فعالیت سازمان پدافند غیرعامل کشور و بنا به بررسی‌ها و ارزیابی‌ها از سوی این سازمان، جنابعالی به عنوان یکی از برگزیدگان فعال حوزه پدافند غیرعامل سال ۱۴۰۱ انتخاب شده‌اید. در این رهگذر وظیفه خود می‌دانم به مصداق کلام شریف: «من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل» از زحمات بی‌شائبه شما که با روحیه جهادی و بسیجی گام‌های ارزنده‌ای در این عرصه برداشته‌اید، قدردانی نموده و به رسم یادبود این لوح تقدیر را در همایش ملی پدافند غیرعامل به حضورتان تقدیم نمایم.

توفیق روزافزون شما را در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری