طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

سد تحریم را شکستیم – شانا

کد خبر: 2322
زمان انتشار: ۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرتضی شاهمیرزایی صبح امروز (شنبه، ۶ فروردین‌ماه) در ویژه برنامه «روشنا» که از شبکه یک سیما پخش شد، اظهار کرد: صنعت پتروشیمی ایران صنعتی نامتناهی است و امروز با تلاش دانشمندان، مهندسان، فناوران، سازندگان و دیگر فعالان پتروشیمی به‌عنوان صنعتی پویا در مسیر توسعه قرار گرفته است.

وی افزود: با اراده و راهبردی که مقام معظم رهبری برای ما ترسیم کردند، تلاش شد با همکاری مراکز دانشگاهی، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در تأمین دانش فنی و کاتالیست‌های مورد نیاز پتروشیمی‌ها دستاوردهای بزرگی را رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه مسیر توسعه زنجیره ارزش و صنایع پایین‌دستی با همکاری و همراهی بخش خصوصی ادامه می‌یابد، گفت: هرچند به‌دلیل تحریم انتقال دانش و فناوری را برایمان محدود کردند، اما دانشمندان و مهندسان ایرانی موفقیت‌های ارزشمند بسیاری را به‌دست آورده‌اند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

شاهمیرزایی تصریح کرد: صنعت پتروشیمی ایران افزون بر ایجاد اشتغال و فعال‌سازی کارگاه‌های مختلف در کشور در زمینه تأمین ارز کشور گام‌های بزرگی را برای انقلاب و کشور برداشته و فتوحات بزرگی را به ثبت رسانده است.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری