طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پتروشیمی‌های ماهشهر به تعهدهای خود در شورای راهبردی پایبند باشند

کد خبر: 3859
زمان انتشار: ۲۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پیام برزگر روز شنبه (۲۵ تیرماه) در مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای این سازمان در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: اقتصاد صنعتی با تکیه بر انگیزه، تلاش و دانش والای منابع انسانی و گام برداشتن به سوی خودباوری در منطقه مورد توجه قرار دارد و در این زمینه به‌دنبال کاهش خام‌فروشی و تکمیل زنجیره ارزش هستیم.

وی افزود: دستیابی به دانش‌های نو در صنعت پتروشیمی با جدیت در حال پیگیری است و شرکت‌های دانش‌بنیان در این مسیر می‌توانند نقش‌آفرین باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ادامه داد: توسعه مشارکت‌های مردمی و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنعت پتروشیمی از عوامل تأثیرگذار در فرآیند توسعه است و باید شرکت‌های پتروشیمی در مسیر توسعه متوازن به تعهدهای خود در چارچوب شورای راهبردی پایبند باشند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

برزگر با بیان اینکه باید فضای ایجاد اشتغال‌زایی در منطقه ماهشهر تسهیل شود، گفت: هلدینگ‌ها و شرکت‌های پتروشیمی می‌توانند با سرمایه‌گذاری‌های تازه و حرکت به سوی تکمیل زنجیره ارزش در این مسیر بیش از گذشته نقش‌آفرین باشند و در این زمینه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آماده هرگونه همکاری است.

مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به ریاست مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و با حضور هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هیئت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و دیگر اعضا برگزار شد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری