طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

انتقاد از عدم تعطیلی مدارس درپی آلودگی هوا/سلامت شهروندان را به باد گره زدند

کد خبر: 2157
زمان انتشار: ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعطیل نشدن مدارس و ادارات در تهران به علت آلودگی شدید هوا گفت: جان شهروندان را با باد گره زدند اما نگفتند قرار است عصر باد بوزد.

به گزارش ایسنا،  احمد علوی پس از استماع گزارش گرد و غبار در واکنش به اقدام کمیته اضطرار آلودگی هوا در تعطیل نکردن ادارات و مدارس با وجود آلودگی شدید هوا گفت: ما نمی‌توانیم از حقوق مردم کوتاه بیاییم. ما نماینده مردم هستیم و وظیفه پیگیری حقوق مردم را داریم.

وی ادامه داد: مواد درشت و ۱۰ میکرون آسیب زیادی به انسان وارد می کند، اما دوستان به سادگی از آن گذشتند و گفتند قرار است باد بیاید.
علوی با بیان اینکه پیش بینی‌ها حاکی از وزیدن باد در بعد از ظهر شنبه بود گفت: مدارس و ادارات صبح فعالیت می کنند و آقایان سلامت شهروندان را به باد عصر گره زدند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی با اشاره به پیشرفت امکانات هواشناسی و توانایی پیش بینی زمان وزش باد گفت: واقعا در آن جلسه کسی نگفت باد قرار است بعد از ظهر و زمانی که مدارس و ادارات به فعالیت خود خاتمه داده اند بوزد؟

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: هیچ کجا را تعطیل نکردند بعد میگویند مردم اگر کار ندارند بیرون نیایند، وقتی همه جا باز است مگر می شود که کسی کار نداشته باشد؟
انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری