طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

اعلام وصول سوال نمایندگان از وزرای کار و بهداشت

کد خبر: 2187
زمان انتشار: ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوالات ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی را اعلام وصول کرد.

به گزارش ایسنا، محمد رشیدی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوالات چهار تن از نمایندگان از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی را  به شرح زیر اعلام وصول کرد:

سوال ملی محمدرضا صباغیان نماینده مهریز و بافق از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تبعیض در حقوق و دریافتی کارکنان بخش های مختلف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

 سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعدادی دیگری از نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استنکاف از به کار گیری نیروهای بومی توانمند

سوال ملی محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت تضییع حق حقوق قالیبافان و بافندگان فرش و عدم وصل مجدد بیمه های قطع شده آنان چیست؟ چرا بیمه های جدید واجدان شرایط پذیرفته نمی شود؟

سوال ملی هادی بیگی نژاد نماینده ملایر و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص نتایج تزریق واکسن کرونا به ترتیب نوع واکسن، جنسیت و سن افراد چیست؟ چرا از توان داخلی کشور برای مقابله با کرونا استفاده نمی شود؟

دو سوال ملی کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اینکه چرا سازمان بهزیستی به وظایف و ماموریت های محوله و ذاتی خود به درستی عمل نمی کند و برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اشتغال،توسعه فعالیت های شغلی و مبارزه با معض بیکاری چیست؟

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

انتهای پیام

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری