طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

برنامه سفر و اردوی تیم ملی ایران در سئول و مشهد

کد خبر: 1850
زمان انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

تیم ملی ایران شنبه تهران را به مقصد سئول ترک خواهد کرد تا اولین دیدار خود در سال ۱۴۰۱ را مقابل کره جنوبی برگزار کند.

به گزارش ایسنا، با برگزاری چهار دیدار نخست از هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران، دراگان اسکوچیچ اسامی بازیکنان مدنظر خود برای دو دیدار با کره جنوبی و لبنان را اعلام خواهد کرد. با توجه به این که بازیکنان ملی‌پوش شاغل در لیگ برتر در تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، فولاد و تراکتور به میدان می‌روند، دیدارهای این چهار تیم زودتر از سایرین برگزار می‌شود تا دست سرمربی تیم ملی هم برای انجام برنامه‌ریزی‌ها و عزیمت به سمت کره جنوبی باز باشد.

بر همین اساس، بازیکنان لیگ برتری روز ۲۷ اسفند خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی می‌کنند و بعد از قرنطینه در هتل و انجام تست‌های کرونا، شنبه شب با پرواز اختصاصی ایران ایر، راهی سئول خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

پرواز تیم ملی به سئول، با حضور بازیکنان لیگ برتری و بازیکنان شاغل در لیگ قطر انجام خواهد شد و سایر ملی‌پوشان به طور انفرادی راهی سئول خواهند شد تا اردوی ایران تکمیل شود. طبق برنامه، کاروان ایران ساعت ۲۱:۳۰ شنبه(۲۸ اسفندماه سال جاری) از فرودگاه امام خمینی پرواز و در ساعت ۱۱ (به وقت محلی) وارد فرودگاه اینچئون سئول می‌شود.

در ادامه بازیکنان ملی‌پوش و لژیونر هم بعد از انجام آخرین بازی‌های باشگاهی خود در روز ۲۹ اسفند و یا بامداد یکم فروردین، آماده عزیمت به سئول خواهند شد و احتمالا در بدترین حالت دو جلسه تمرینی را با تیم ملی ایران خواهند داشت.

پس از برگزاری دیدار ایران و کره جنوبی در ساعت ۱۴:۳۰ (به وقت تهران) چهارم فروردین، تیم ملی در ساعت ۴:۳۵ (به وقت محلی) روز ۵ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ فرودگاه اینچئون سئول را ترک و در ساعت ۸:۲۵ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی می‌شود.

سپس تیم ملی آماده عزیمت به مشهد خواهد شد تا در نهم فروردین آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی را در ورزشگاه امام رضا (ع) مقابل لبنان برگزار کند و آماده برگزاری قرعه‌کشی جام جهانی در تاریخ دوازدهم فروردین خواهد شد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

انتهای پیام

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری