طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است
مربی فجرسپاسی

معدنچی: توقع داریم داربی با کیفیتی ببینیم/ همه در فجر باید کنار هم باشیم

مربی فجرسپاسی گفت: توقع داریم داربی ۹۸ بار فنی بالایی داشته باشد و روز خوبی برای ایران اتفاق بیفتد.
کد خبر: 1864
زمان انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳ بعد از ظهر -

مهرزاد معدنچی در گفت‌وگو با طلوع اقتصاد درباره شرایط فجر و حضورش روی نیمکت این تیم اظهار کرد: ۴۸ ساعت قبل از مسابقه با شهرخودرو بود که باشگاه تصمیم گرفت با کلانتری قطع همکاری کند. در حال حاضر من و همه کمک‌های آقای کلانتری در این تیم حضور داریم و کنار تیم هستیم. مسئولیتی به من داده شد و با توجه به این‌که نزدیک دو سال است کنار این تیم هستم و تیم شهرم است، تصمیم گرفتم مسئولیت هدایت این تیم را به عهده بگیرم.

او ادامه داد: زمان زیادی برای بازی با شهرخودرو نداشتیم و متاسفانه بازی را واگذار کردیم. این بازی اهمیت بسیار زیادی داشت اما تیم‌مان واقعا خوب بازی کرد و موقعیت گل هم داشت. فوتبال اتفاقات زیادی دارد و با وجود این‌که خوب بازی کردیم متحمل شکست شدیم. در شرایط فعلی بازیکنان ما زحمت‌شان را کشیده است و باید همه کنار همدیگر باشیم. آقای کلانتری هم زحمت کشیده و ما هم ادامه می‌دهیم تا ببینیم باشگاه در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد.

مربی فجرسپاسی با بیان این‌که همه باید حمایت کنند چون فجر تیم قابل احترامی است، گفت: این تیم باید حفظ شود و مطمئن هستم تمام بازیکنان تلاش‌شان را انجام خواهند داد. ما فردا دیدار حساسی مقابل فولاد داریم که بسیار بازی مهمی است و امیدوارم بتوانیم در این بازی عملکرد خوبی را از خودمان به نمایش بگذاریم. می‌خواهیم برویم و با امتیاز از زمین خارج شویم.

او درباره داربی ۹۸ گفت: به عنوان یک بیننده امیدوارم بازی خوبی را از دو تیم استقلال و پرسپولیس شاهد باشیم. معمولا داربی‌ها پربیننده است و امیدوارم یک بازی با کیفیت را ببینیم و بار فنی بالایی داشته باشد. توقع داریم بازی با کیفیت ببینیم و روز خوبی برای فوتبال کشورمان باشد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *