طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

یک برد دلچسب و ۳ امتیاز شیرین به دست آوردیم

کد خبر: 2201
زمان انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

ایسنا/اصفهان وینگر تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی بسیار خوبی مقابل پاختاکور داشتیم و توانستیم با ارائه یک بازی دلچسب، ۳ امتیاز شیرین را در اولین بازی به دست آوریم.

سید محمدرضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به شهر بریده عربستان محل برگزاری مسابقات گروه D  مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، در خصوص بازی اول تیمش در مقابل پاختاکور ازبکستان، اظهار کرد: بازی خوبی بود و برد دلچسبی را به دست آوردیم، در چنین تورنمنت‌هایی بازی اول بسیار مهم است و مهم‌تر اینکه به ۳ امتیاز مهم بازی رسیدیم. بچه‌های تیم زحمت زیادی کشیدند و بهتر و زیباتر اینکه ۳ امتیاز با یک بازی خوب، فوق‌العاده و قشنگ همراه بود و فکر می‌کنم هواداران سپاهان و مردم ایران که بازی را نگاه کردند از آن لذت بردند.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم در ادامه مسیر این عملکرد را ادامه داده و موجب خوشحالی مردم ایران، هواداران سپاهان و مردم ایران باشیم.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در خصوص گل زیبایی که در بازی مقابل پاختاکور به ثمر رساند، گفت: شاید این صحبت کلیشه‌ای باشد، اما اینکه چه کسی گل بزند مهم نیست، مهم موفقیت و پیروزی تیم است و فکر می‌کنم زدن این گل اتفاق خوبی برای من بود، اما حاصل یک کار گروهی و پاسی بود که دانیال اسماعیلی‌فر به من داد، همه بازیکنان تیم فوق‌العاده بودند، چه بازیکنانی که از ابتدا در زمین بودند و چه بازیکنانی که به‌عنوان جانشین وارد زمین شدند، همگی عالی بودند و خوشحالم که با یک بازی تیمی و کارگروهی به نتیجه رسیدیم.

انتهای پیام

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری