طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

افزایش درآمدهای پایدار برای باشگاه پرسپولیس با صدور کارت هواداری

کد خبر: 5183
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمد مهدی احمدی در مراسم انعقاد تفاهم نامه میان بانک شهر و باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این تفاهم نامه منافع مشترک دوسازمان را درنظرگرفته است، اظهار کرد: ایجاد و توسعه خدمات کارت هواداری زمینه ایجاد توسعه پایدار برای باشگاه‌ها را میسر می‌سازد.

وی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه بانک به جای کمک مالی مستقیم، زمینه‌های ایجاد یک درآمد پایدار و مستمر را برای باشگاه پرسپولیس فراهم ساخته است تا هزینه‌های باشگاه به صورت کامل پوشش داده شود.

مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اینکه کارت هواداری با لوگوی پرسپولیس و بانک شهر خدماتی همچون خرید اقساطی و ویژه از دیجی شهر، کیف پول الکترونیکی و خدمات حمل و نقل با اتصال به سامانه شهرداری‌های را برای هواداران باشگاه پرسپولیس فراهم کرده است، افزود: هواداران می‌توانند خدماتی همچون استفاده از جایگاه VIP برای کسانی که بیشترین استفاده را از کارت هواداری داشته اند، دریافت پیراهن بازیکنان محبوب خود با امضا بازیکن، توپ امضا شده باشگاه محبوب خود را در قرعه کشی از سوی باشگاه دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

دکتر احمدی با اشاره به اینکه تمام سود حاصل از درآمدهای کارت هواداری در بانک به باشگاه پرسپولیس اختصاص داده می‌شود و بانک تکیه گاهی برای پیوند مشتریان با باشگاه محبوب خود و مرتفع ساختن مشکلات مالی باشگاه با این ارتباط است، تاکید کرد: مهمترین آورده برای بانک شبکه مشتریان هستند و خدمات نوین سهم باشگاه و هواداران خواهد بود.

مدیرعامل بانک شهر شفافیت و ایجاد درآمد پایدار برای باشگاه را از مهمترین اهداف انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در این مراسم با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان بانک شهر، گفت: امروز این فرصت فراهم شده است تا با مشارکت بانک شهر، مشکلات باشگاه محبوب پایتخت مرتفع و مسیر رشد و توسعه آن هموار شود.

درویش خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های مشترک میان بانک شهر و باشگاه پرسپولیس می‌تواند زمینه نشاط بیشتر در جامعه و بین اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان را فراهم آورد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری