طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

مدیرعامل رجا منصوب شد

کد خبر: 1226
زمان انتشار: ۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رجا، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ناصر بختیاری را به عنوان مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا منصوب کرد.

بختیاری طی سال‌های ۱۳۸۸ لغایت ۱۳۹۲ به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا مشغول به کار بود و بعد از آن نیز به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان منصوب شده بود.

در سوابق وی می‌توان به معاونت استانداری کهکیلویه و بویر احمد، عضویت هیأت مدیره شرکت‌های صنعتی ایران و مدیریت بخش‌های مختلف شهرداری تهران اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مراسم معارفه مدیرعامل جدید رجا، یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰ در دفتر مرکزی این شرکت با حضور معاون اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی، مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)، اعضای هیأت مدیره و برخی معاونین و مدیران شرکت رجا برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تکریم از زحمات محمد رجبی در کسوت مدیرعامل شرکت رجا، ناصر بختیاری جایگزین ایشان شد و به عنوان نایب رئیس هسأت مدیره رجا تعیین گردید.

همچنین از خدمات علیرضا محمودی به عنوان رئیس هیأت مدیره رجا تقدیر و مهندس محمد رجبی مدیرعامل سابق رجا جایگزین ایشان شد.

بختیاری در مراسم معارفه خود ابراز امیدواری کرد شرکت حمل و نقل ریلی رجا در دوره جدید فعالیت‌ها با بهره‌گیری از تجربیات مدیران و کارشناسان این حوزه، خدمات مسافری و ریلی را از نظر کمی و کیفی توسعه دهد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اخبار مرتبط
اشتراک گذاری