طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

آمادگی زمستانی پایگاه راهداری در سطح کشور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کد خبر: 17657
زمان انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه وشهرسازی؛ غلامعباس بهرامی‌نیا مدیر کل دفتر امور عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تشریح تمهیدات صورت گرفته این سازمان برای حفظ جاده‌ها در فصل سرما، اظهار داشت: تشکیل جلسات هماهنگی ستادی و استانی با مسؤولان ذیربط کشوری با موضوع راهداری زمستانی و آماده سازی وتعمیر نمودن ماشین آلات از جمله این تمهیدات است.

وی با بیان اینکه به میزان ۸۰۰ تن مصالح (شن و نمک) راهداری زمستانی تهیه شده است، افزود: تعمیر و تجهیز پایگاه‌های راهداری زمستانی جهت اسکان، آموزش نیروها و تهیه لیست کشیک قرارگاه زمستانی ستاد و استانی از دیگر تمهیدات صورت گرفته است.

بهرامی نیا با اشاره به آمادگی کامل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای برای خدمات رسانی به هم وطنان در فصل سرما، تصریح کرد: در کل کشور ۱۲۰۰ نفر نیروی راهدار و ۹۶۰۰ دستگاه در قالب ۴۳۰۰ اکیپ در ۱۱۵ پایگاه راهداری مشغول به فعالیت و خدمات رسانی هستند.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

وی گریزی به کمبود اعتبارات برای خدمات رسانی به مردم در زمستان امسال زد و گفت: برای تعمیر نمودن ماشین آلات و نوسازی ناوگان مبلغ ۲,۰۰۰ میلیار تومان اعتبار نیاز است.

مدیر کل دفتر امور عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداریو حمل و نقل جاده‌ای در پایان خاطر نشان کرد: هم وطنانمان برای اطلاع از وضعیت محورهای مواصلاتی می‌توانند با سامانه ۱۴۱، تلفن گویای ۱۴۱ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اخبار مرتبط
اشتراک گذاری