طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

پیشرفت اهداف سازمانی بنادر در گرو همراهی کارکنان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کد خبر: 21872
زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶ بعد از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن بیگ محمدلو معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در نشست هم‌اندیشی با مدیریت و معاونان بنادر غرب استان هرمزگان، مهم‌ترین سرمایه یک سازمان را نیروی انسانی آن برشمرد و افزود: دانش حل مساله و مدیریت مشکلات توسط کارکنان در موفقیت بهتر اهداف سازمانی بسیار مؤثر است.

عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه از بندرلنگه به عنوان قطب ترانزیت خودرو کشور نام برد و بیان کرد: باید با بهره‌گیری از ظرفیت موجود در این بندر، زمینه ایجاد بستری مناسب برای جذب سرمایه‌گذار را فراهم آوریم تا شاهد رشد شتابنده و پیشرفت هرچه بیشتر این منطقه باشیم.

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان نیز ضمن ارائه گزارش کاملی از عملکرد مجموعه تحت خود دربنادر غرب استان گفت: با توجه به موقعیت و اهمیت این بندر در بین بنادر کشور باید نگاه ویژه‌ای به کارکنان این مجموعه صورت پذیرد تا انگیزه آنان برای پیشبرد اهداف سازمانی افزایش یابد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

به گزارش اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، مرتضی سالاری با اشاره به نقش بندرلنگه در راستای تکالیف محوله از بعد مسوولیت‌های اجتماعی ارتقا سطح امکانات و رفاهیات برای همکاران و مردم شهرستان را خواستار شد.

گفتنی است؛ معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه سفر خود از بندر چارک و آفتاب بازدید و ضمن احصا مشکلات حوزه اداری کارکنان این بندر که به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت‌های دریایی و بندری هستند، در دیداری چهره به چهره با همکاران شاغل در بنادر یادآور شد و بر رفع مشکلات مطروحه تا حصول نتیجه مطلوب قول مساعد داد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اخبار مرتبط
اشتراک گذاری