طلوع اقتصاداقتصاد ایران در حال طلوع دوباره است

آینده‌نگری محور حرکت توسعه‌ای بنادر باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کد خبر: 22044
زمان انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲ قبل از ظهر -

به گزارش پایگاه خبری طلوع اقتصاد،

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه وشهرسازی، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جمع مدیران و معاونان این سازمان با بیان اینکه در بخش توسعه تجهیزات بندری و دریایی و همچنین توسعه زیربناها و روبناهای بندری در این مدت اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، افزود: یکی از راهبردهای مهم در سازمان، هم راستا کردن بودجه با رویکرد جدید توسعه‌ای است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: بودجه سرمایه‌ای و توسعه‌ای در سازمان بنادر باید در مسیر ارتقای خدمات بندری و دریایی و همچنین خدمت به مردم قرار بگیرد.

صفایی آینده نگری را یکی از رویکردهای جدی در دولت مردمی و سازمان بنادر برشمرد و افزود: هر گونه آینده نگاری و تصمیم اجرایی باید بر اساس آینده‌نگری و نظارت درست و دقیق بر آن صورت گیرد؛ چراکه نمی‌شود در خلأ تصمیم گرفت و در خلأ حرکت کرد.

بیشتر بخوانید:

برای دیدن و مطالعه دیگر اخبار حوزه اقتصادی اینجا کلیک کنید

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بخش دیگری از سخنان خود با مهم و حائز اهمیت خواندن سلامت اداری و نظارت مستمر بر گلوگاه‌های شناخته شده فساد، به عنوان رکن اصلی انجام وظایف محوله، تاکید کرد: هرگز اجازه ندهید و فضا و بستری ایجاد نکنید که یک نفر بخواهد و بتواند با آبروی یک مجموعه بزرگ بازی کند.

صفایی همچنین بر جلوگیری از انحرافات قانونی و شناسایی موضوعات و دستورالعمل‌های قانونی به عنوان ملاک عملکرد مدیران سازمان تاکید کرد.

وی از احتجاب در آمدن؛ در دسترس بودن و وقت گذاشتن برای خدمت به مردم را مهم‌ترین فاکتورهای سنجش عملکرد مدیران برشمرد.

<div id="mediaad-NkMGn" ></div>

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط:

اخبار مرتبط
اشتراک گذاری